سپاس خداوند بی نظیر و بی همتا که مثل و مانند ندارد


او ما را در سال 1387 یاری نمود تا بتوانیم آگهی نامه توسعه تبلیغات باران را با بهترین شکل ممکن و جلب رضایت شما مشتریان بسیار ارزشمند معرفی کنیم .افتخـار داریم و خوشحالیم که خدمتگذار شما صنعتگـران شایسته و ارزشمند بوده که لایق بهترین هـا هستید تـا به سطح قابل قبولی در راستای معرفی و برند آگاهی محصولات و خدمات صنعتی برسیم و به سمت موفقیت جهت بگیریم.توسعه تبلیغات باران بهترین فرصت برای تغییر و تحول استـراتــژی رونـد کسب و کار شما را مهیـا کرده تا به شایسته ترین حالت ممکن شما صنعتگران عزیزهوشمندانه تر و مدبرانه تر مسیر توسعه و پیشرفت خود را هدایت کنید.

مدیر مسئول و صاحب امتیاز /فاطمه طاوسی

 
باتوجه به خدمات و امکانات این شرکت و رقابت ان با برترین شرکت های تبلیغانی داخلی و خارجی می توانید با استفاده از لینک زیر سفارشات خود را بفرستید
از حسن انتخاب و اعتماد شما متشکریم

اهداف جامع کانون توسعه تبلیغات باران(ایران):


کانون توسعه تبلیغات باران (ایران)آرزومند موفقیت شما صنعتگران و تولیدکنندگان محترم در بالاترین قلـه های موفقیت و انگیزه می بـاشد. در اینجا درخواست این کانون از شما مشتریان عزیز آن است که با نقطه نظرات و پیشنهادات و انتقادات و طرح های سازنده ما را در هر چه بهتر ارائه کردن خدمات یاری فرمایید.


از حسن اعتماد و انتخاب شما صنعتگران گرامی تقدیر و تشکر می نماییم که جهت امور تبلیغاتی خود ما را مشاور و امین دانسته و با ما یار و همراه باشید تا با کمک شما دامنه فعالیت تان را گسترده تر نماییم و آوازه شهرت شما را به اقصی نقاط شهرها و استانهای پهناور ایران و کشورهای همجوار ایران برسانیم . کانون توسعه تبلیغات باران ثمره ی تلاش افراد سخت کوش و صدیق می باشد و اراده ای بزرگ به وسعت سرزمین ‌پهناور ایران و ‌همه قلبهای پاکش دارد.


  • 1 . تــوزیع هدفمندانـه و نظـارت همه جانبه بر نحوه تـوزیع آگهی نـامه هفتگی (44 نوبت سالیانه ) در شهرک های صنعتـی ایـران (اصفهـان . اهــواز ، عسلویـه ، کرمـان . یـزد . شیـراز، شهرکرد . اراک ، تهران و تبریز)

  • 2 . شرکت در نمایشگاه صنایع و توزیع آگهی نامه در هر نمایشگاه
  • 3 . توزیع کتاب ویژه صنایع ایران در کشور های عراق . اربیل . سلیمانیه و ... و نمایشگاه های تجارت ، صنایع و بازرگانی آن کشورها تا در این راستا شما به ابزارهایی مسلط شوید که نتایج مطلوب تری را بتوانید از این رخدادها بگیرید و با بهرمندی از این فرصت های طلایی دستاوردهای بی نظیری را برای خودتان رقم بزنید.


مراکز توزیع


توسعه تبلیغات باران (ایران) آگهی نامه اختصاصی صنایع برای اولین بار کتاب صنایع ایران را از سال 1396در کشورهای عراق _اربیل و سلیمانیه ، گرجستان، افغانستـان ، ارمنستان ، باکو ، آذربایجان ، ازبکستان ، عمان ، قطر و سوریه با توزیع فوق العاده هدفمند معرفی کرده و با لطف خدای رحمان، شما بزرگوران و همراهان ‌صمیمی صنعتگر، ششمین کتاب ویژه عراق و اربیل و سلیمانیه چاپ گردیده و به صورت فوق العاده جامع در کشور عراق توزیع شد.

مفتخریم که خدمتگزار شما هستیم و دعای خیر شما مثل همیشه همراه و بدرقه ما باشد. قدردانی از محبت ، همراهی ، اعتماد و اطمینان شما به مراتب از هر واژه ای خاص تر و متفاوت تر است. امید داریم بتوانیم قدمی موثر در پیشبرد صنعت کشورمان و تعامل با صنایع کشورهای دیگر(عراق و ...) با نگاه و رویکردی متفاوت و فوق العاده اما هدفمندانه و کارساز در حوزه موفقیت شما صنعتگران ارجمند و فرهیخته با توجه به نحوه توزیع بسیار تخصصی و بازرسی شده در مکان های شناسایی شده و هر آنچه که بازار هدف شما را تعریف کند ، هم در ایران و هم در عراق و ... در حوزه تمامی صنایع ایفا کنیم.

  • 1 .ایران
  • 2 . عراق
  • 3 . گرجستان
  • 4 . افغانستان


44

نوبت چاپ در سال


16000

نسخه چاپ واقعی


12

سال تجربه


455

نوبت توزیع خارجی


توسعه تبلیغات باران


توسعه تبلیغات باران آگهی نامه اختصاصی صنایع با تیراژ 16000 نسخه واقعی به دست شما صنعتگران و تولید کنندگان محترم می رسد. این مجموعه برآن شد تا با ارسال فوق العاده هدفمند به شما عزیزان که چرخ صنعت را در عرصه پهناور ایران زمین در دست دارید در یک فضای دوستانه با رقابتی سالم به یکدیگر در مناطق صنعتی جنوب کشور (عسلویه . کرمان . اهواز . اراک . یزد . شیراز ) اصفهان ، شهرکرد ، تهران و تبریز توزیع نماید.